Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Найкращий вечір ЛЧ в сезоні: «Реал», «Сіті», «Арсенал» та «Баварія» забили разом 10 голів – і без переможців!
Відео

Інтригу лишили на матчі-відповіді.

10 квітня, 08:30
13

Ліга чемпіонів повернулися – відбулися перші матчі чвертьфіналів головного клубного турніру Європи.

Головна вивіска дня – якщо не сезону. І події у матчі на «Бернабеу» розвивалися занадто швидко – вже на другий «Сіті» відкрив рахунок.

Пропущений гол «Реала» – воротарський: спочатку Лунін побудував стінку з одного лиш Вінісіуса, а потім не зреагував вчасно на удар Бернарду Сілви.

На 7-й Ерлінґ Голанд вказав, що перебуває на полі – Лунін парирував.

Забігаючи наперед – найпомітнішим моментом норвежця у першому таймі був несподіваний і випадковий удар його по обличчю арбітром Франсуа Летексьє.

Рюдіґеру та Чуамені можна лише поаплодувати за роботу з Голандом загалом.

А «Реал» зрівняв вже за 10 хвилин після пропущеного, на 12-й – Едуардо Камавінґа пробив з-за штрафного, забивши свій перший гол в ЛЧ в карʼєрі. Ну, майже – УЄФА його переписала на автогол Рубена Діаша.

А вже за дві хвилини вийшов уперед: Родріго протягнув мʼяч ще з власної половини поля, змістився і пробив поміж ніг спочатку Мануеля Аканджі, а потім і Штефана Ортеґи.

На 59-60 хвилинах Лунін двічі мусив робити сейви. Спочатку удар Філа Фодена прилетів йому прямо в руки.

А вже за хвилину українець відбивав потужний дальній удар Бернарду Сілви.

На 66-й «Сіті» зрівняв – надпотужним голом Філа Фодена. Удар без шансів для Луніна.

На 71-й «Сіті» вийшов уперед: Йошко Гвардіол теж пробив з-за межі штрафного – несподівано для усіх (можливо, й себе).

На 79-й «Реал» знов зрівняв – Вінісіус помітив набігання Феде Вальверде, і той відзначився.

Оцінка SofaScore для Андрія Луніна – 6.0. Все ж три пропущених – це три пропущених.

На «Емірейтс» було не менш принципове для тамтешніх вболівальників протистояння – «Арсенал» свого часу багато натерпівся від «Баварії».

Олександр Зінченко розпочав матч на лаві запасних, але вийшов на заміну вже по перерві замість Якуба Ківьора. Свій тайм українець провів непогано – просував мʼяч вперед, намагався загострювати гру. Оцінка SofaScore – 6.8.

Тепер – про події матчу. «Арсенал» забив вже на 12-й – Сака забив з-під оточення одразу чотирьох гравців «Баварії».

Однак вже на 18-й хвилині «Арсенал» сам начудив в обороні – у підсумку Горецка віддав на Ґнабрі, який зрівняв рахунок. І відсвяткував мʼяч у ворота клубу, де стартував у дорослому футболі.

А на 31-й Вільям Саліба збив у власному штрафному Лероя Сане – пенальті.

Реалізував Гаррі Кейн – 15-й гол для нього у ворота «Арсенала» у 20 матчах з «канонірами» в карʼєрі.

Але «Арсенал» зрівняв – вже на 76-й. Габріель Жезус залишив мʼяч Леандро Троссарду, і той забив. Цікаво, що обоє вийшли на поле лише за 10 хвилин до того.

Матчі-відповіді у цих парах відбудуться 17 квітня – наступного тижня у середу. Здається, буде цікаво.