Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Шахтар» закрив гру з «Рухом» за 16 хвилин: львівʼяни відіграли гол, але серію без поразок перервали

Гірники виграли центральний матч туру.

7 квітня, 21:55

«Шахтар» приймав «Рух» у центральному матчі 23-го туру УПЛ і здобув перемогу – 3:1.

• Рахунок вже на 8-й хвилині відкрили гірники: Лассіна Траоре віддав пас на Олександра Зубкова, той залишив мʼяч під набігання Артема Бондаренка – той забив, 1:0.

• Вже на 16-й Бондаренко оформив дубль: трохи протягнув мʼяч і несподівано для захисників і голкіпера «Руха» Дмитра Ледвія пробив з-поза штрафного майданчика. Влучно – 2:0.

• «Рух» ще в першому таймі відіграв один гол – Таллес забив ефектною дугою на 36-й, 2:1.

Гол бразилець присвятив своїй майбутній дитині.

• У другому таймі на старті гравці «Шахтаря» активно апелювали до головного арбітра Віталія Романова щодо цього епізоду – контакту Віталія Холода із Артемом Бондаренком у штрафному «Руха».

• Закрив матч «Шахтар» на 76-й. Іраклі Азаров бив по воротах «Руха», Ледвій відбив, але на мʼяч набіг Олександр Зубков – і зробив 3:1.

• «Рух» перервав свою семиматчеву серію без поразок, яка розпочалася ще до зимової паузи. За цей час львівʼяни здобули три нічиї, після яких було чотири перемоги поспіль – з «Колосом», «Дніпром-1», «Металістом 1925» та ЛНЗ.

• Зате «Рух» увійшов в історію – на 85-й хвилині Віталій Пономарьов випустив на заміну Мухаммада Джурабаєва, народженого у 2008 (!) році. Він не є наймолодшим в історії УПЛ – йому вже 16 (!!), тобто рекорд Кирила Дігтяря зберігається.

Але саме народжених у 2008-му в УПЛ на полі до цього ще не було.

• «Шахтар» продовжує свою серію перемог в УПЛ до 8 турів і досі ще не втрачав очок у чемпіонаті в 2024-му.

Відрив від «Кривбаса» становить 3 очки, від «Динамо» – 5. Обидва конкуренти у боротьбі за чемпіонство грають 8 квітня: криворіжці удома з «Ворсклою», кияни удома з ЛНЗ.