Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Полісся» знову програло – в півфіналі Кубка «Ворсклі»

«Полісся» знову програло – в півфіналі Кубка «Ворсклі»

Досі жодної перемоги для житомирян у 2024-му.

4 квітня, 20:43
16

У Житомирі відбувся другий півфінал Кубку України«Полісся» приймало «Ворсклу».

Полтавський клуб мінімально переміг – 1:0.

• Перший надгострий момент мало саме «Полісся». Спочатку на 34-й хвилині Артем Шабанов пробив поблизу воріт головою сильно повз.

Мʼяч лишився у штрафному, вийшов на кутовий, унаслідок якого Пилип Будківський пробив у стійку воріт.

• «Ворскла» ж свою найкращу нагоду у першому таймі реалізувала: Крупський подав у штрафний, Степанюк скинув на Мякушка – той забив.

• У другому таймі на 78-й хвилині «Ворскла» відправила мʼяч у ворота «Полісся» вдруге. Гол не зарахували – Степанюк забив зі скидки Павлюка, перебуваючи в занадто очевидному офсайді.

• На 80-й хвилині матч перервався через повітряну тривогу через зліт МіГ-31к, яка тривала 28 хв.

• Майже одразу після поновлення гри «Полісся» заробило пенальті – Хрипчук тримав за футболку Будківського і той упав у штрафному. ВАР погодився із рішенням арбітра Максима Козиряцького.

Будківський виконував удар – але Павло Ісенко узяв пенальті.

• Вже в компенсований час Крушинський віддавав передачу на Петряка – але той пробив сильно повз.

• Останнім штрафним у матчі, на який вже прийшов і Денис Бойко, теж не скористалися – пробили вище.

• Емоції гравців після фінального свистка були кардинально різними.

• «Полісся» продовжило серію без перемог в офіційних матчах до 9 матчів. Востаннє житомиряни святкували ще 11 листопада – виграли 2:1 у «Металіста 1925».

• До речі, лише у цих двох клубів УПЛ – «Полісся» і «Металіста 1925» – у 2024-му взагалі ще не було перемог.

• Після нічиєї з «Рухом» 25 лютого житомиряни програли вже пʼятий матч поспіль – до того програли в чемпіонаті ЛНЗ, «Олександрії», «Оболоні» та «Чорноморцю».

Усі команди, яким програло «Полісся», зараз знаходяться в таблиці чемпіонату нижче за нього.

• Усього у 2024-му «Полісся» забило три голи – «Руху», «Олександрії» та «Чорноморцю».

• Відставка Юрія Калитвинцева житомирянам також не допомогла. Сергій Шищенко, який очолив клуб, програв три з трьох матчів на чолі клубу. Гол під його керівництвом «Полісся» забило аж один – «Чорноморцю».

• «Ворскла», своєю чергою, зіграє у фіналі проти «Шахтаря», який днем раніше розгромив «Чорноморець». Для полтавського клубу це третій в історії вихід у фінал Кубка.

Фінальний матч пройде 15 травня у Рівному – чи зможуть полтавці повторити своє досягнення 2009-го?