Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🥶 70-мільйонний Езе? Забарному це не проблема – холоднокровно зніс його прямо перед своїми воротами

Такому чистому виконанню позаздрять найкращі захисники АПЛ.

Автор — Vladick Garankov
2 квітня, 22:58
6

Поки матчдей АПЛ в самому розпалі, вмикайте гру «Борнмута» проти «Крістал Пелес», адже Забарний вкотре демонструє свій рівень. На 32-й хвилині гри після помилки свого одноклубника, Ілля зухвало та дуже холоднокровно зніс хавбека суперників Еберечі Езе прямо перед своїми воротами. Будь-які апеляції до судді щодо наявності в епізоді порушень марні, адже це було максимально чисто.

Дивіться самі на це виконання. ВІДЕО 📹

Щоб ви до кінця зрозуміли рівень суперника Іллі, нагадаємо, що ним цікавиться «Сіті», а «Крістал Пелес» хоче отримати 70 млн.

«Борнмут» здобув перемогу у матчі проти «Крістал Пелес» з рахунком 1:0. Автором забитого мʼяча став Джастін Клюйверт на 79-й хвилині.

Джерело: скриншоти трансляції Setanta.