Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/💔 Ох і дісталося Трубіну від «Порту» – пропустив аж 5 (вперше за «Бенфіку») та зазнав розгромної поразки

Фіаско «орлів» та українського голкіпера.

4 березня, 09:51
15

В центральному матчі 24-го туру португальської Прімейри «Бенфіка» Анатолія Трубіна на виїзді розгромно програла «Порту» з рахунком 0:5.

Український кіпер провів один з найневдаліших матчів у карʼєрі: два голи з пʼяти стались конкретно після його помилок.

«Порту»: Кошта – Венделл, Атаїде, Пепе (к), Маріу (Санчес, 83) – Гонсалес (Ейнштакіу, 83), Варела - Галено (Хайме, 82), Пепе Акіно, Консейсау (Мартінес, 88) – Еванілсон (Лоудер, 83)

«Бенфіка»: Трубін – Морато (Фернандес, 46), Отаменді (к), А. Сілва, Еурсенс – Маріу, Невеш – Кекчю (Флорентину, 46), Р. Сілва (Араужу, 63), Ді Марія (Нерес, 57) – Тенґстедт (Кабрал, 56)

🔹 Погром лісабонців почався на 20-й хвилині. Не без хиби від Трубіна. Українець невпевнено вийшов на перехоплення подачі з кутового, мʼяч опинився на дальній штанзі у Галено, який розстріляв неприкритий кут воріт Анатолія:

🔹 На перерву команди йшли уже з рахунком 2:0 на користь господарів. Все тому, що Галено оформив дубль на 44-й, реалізувавши скидку партнера з пари метрів:

Як бачимо, навіть покинувши «Шахтар», Трубін не уникнув пропущеного дубля від Галено, який минулої осені відзначився по два рази в кожному з матчів проти донеччан в групі ЛЧ.

🔹 В перерві тренер «Бенфіки» Рогер Шмідт спробував переламати ситуацію, зокрема й двома замінами. Але домінації «Порту» це не завадило ні разу.

На 55-й хвилині той же Галено віддав асист на Венделла, а той пробив майже з лінії штрафного суперника в кут воріт Трубіна поміж частокіл ніг захисників лісабонців:

🔹 Зовсім кепсько гостям стало, коли на 61-й хвилині їхній капітан Отаменді заробив другу жовту.

В меншості «Бенфіка» успішно пропустила і вчетверте. Знову не обійшлось без помилки Анатолія. Український кіпер не впорався з ударом Пепе Акіно в ближній, ще й з гострого кута.

🔹 Ну й на десерт Трубін пропустив і пʼятий. «Порту» на 90-й закрив гру голом головою від Лоудера, який перед тим тільки вийшов на заміну.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ (зʼявиться пізніше)

🔹 Підсумок – не лише найбільш провальний матч «Бенфіки» у сезоні (до цього пропускали максимум три в програних матчах). Не лише взагалі перша розгромна поразка в поточній кампанії. Не лише перша поразка в лізі ще з серпня.

Це також подарунок лідеру першості «Спортингу», який отримав можливість збільшити відрив від других в таблиці «орлів». Зараз це одне очко, але у команди Рубена Аморіма матч в запасі.

🔹 Цей матч також став найгіршим для Анатолія Трубіна у футболці «Бенфіки».

До цього вечора він ніколи не пропускав більше трьох голів у одній грі за португальську команду (у складі «Шахтаря» бувало й більше: сім від «Феєнорда» у Лізі Європи, наприклад). Сьогодні пропустив аж пʼять, два з яких – після саме помилок Анатолія.