Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Що ж вони витворяють?! «Арсенал» розгромив «Бернлі», забивши 5(!) голів
Огляд матчу

Що ж вони витворяють?! «Арсенал» розгромив «Бернлі», забивши 5(!) голів

«Каноніри» набрали шалену форму в останніх матчах, різниця забитих м'ячів в останніх п'яти матчах – 21:2.

Автор — Nikita Pedchenko
17 лютого, 19:04

У матчі 25-го туру АПЛ «Бернлі» приймав «Арсенал», «каноніри» розтрощили команду Компані з рахунком 5:0. В останніх двох поєдинках лондонський клуб забив 11(!) голів та жодного разу не пропустив.

ОГЛЯД МАТЧУ Вже на 4-й хвилині рахунок був відкритий – Едеґор відзначився голом з асисту Мартінеллі.

На 41-й Сака забив з пенальті, голкіпер вгадав кут удару, але не зміг відбити м'яча.

Другий тайм швидко розпочався, бо вже на 47-й Букайо оформив дубль. Відзначимо, що футболісту асистував Едеґор.

На 66-й Троссард завершив атаку точним ударом. Для бельгійця це 8-й гол у сезоні.

Останню крапку в поєдинку поставив Кай Гаверц, прокинувши поміж ніг захиснику «Бернлі», а реалізував момент.

Для лондонського клубу це вже п’ята поспіль перемога у прем'єр-лізі. Три з них були розгромними – 6:0 з «Вест Гемом» у попередньому турі, 5:0 з «Крістал Пелес» та 5:0 тепер з «Бернлі».

Загальна різниця голів впродовж цієї серії – 21:2.

Скриншоти: трансляція Setanta