Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🤷‍♂️ Трубін вишуканим сейвом спочатку врятував «Бенфіку» від гола, а вже за хвилину пропустив з пенальті
Відео

Українець вгадав кут, але такі м'ячі не беруться.

Автор — Andrii Zhyzhiii
11 лютого, 23:23
1

«Бенфіка» у матчі португальського чемпіонату зустрічається з «Віторією Гімараєш». Після першого тайму рахунок - 1:1.

Перший гол у цьому матчі був саме у ворота нашого Анатолія Трубіна, хоча за хвилину до цього українець відзначився потужним сейвом. Сталось це на 32-й хвилині, коли небезпечний удар гравця команди суперника Анатолій зумів перевести на кутовий.

Одразу ж після цього стандарту гравцю «Віторії Гімараєш» вдалось заробити на собі фол у штрафному майданчику. Як наслідок - пенальті у ворота «Бенфіки».

Трубін, хоч і вгадав напрямок польоту м'яча, все ж зупинити його у цій ситуації було практично неможливо.

Джерело: скриншоти трансляції MEGOGO, твіттер VsportsArchive, sporttvportugal