Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Обережно, гаряче! Божевільна перемога «Арсенала» проти «Вест Гема», яку має побачити кожен
Відео

Огляд поєдинку.

11 лютого, 18:04

«Арсенал» просто переїхав «Вест Гем» (6:0) в рамках 24-го туру чемпіонату Англії. Змогли помститися «молотобійцям» за дві поразки в сезоні.

25 ударів завдав «Арсенал» у матчі проти «Вест Гема», господарі поля не вразили відповіддю – на 20 менше. Справедливий рахунок?

До 32-ої хвилини цієї зустрічі команди не змогли відкрити рахунок, але забитий м'яч Саліби головою однозначно додав впевненості «канонірам».

А вже менш ніж за десять хвилин Сака голом з пенальті подвоїв перевагу своєї команди.

Але на цьому все далеко не закінчилось, на 44-й хвилині відзначився Габріел, а на 47-й м'яч у роздягальню забив Троссард.

На перерву команди пішли за рахунку 4:0.

Сака не обмежився одним голом та вже на 63-й хвилині оформив дубль. А крапку в поєдинку поставив Деклан Райс, забивши гол колишній команді. Святкувати не став.