Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Ого! «Арсенал» без Зінченка розтрощив «Вест Гем» – Райс зробив 1+2 проти колишніх
Відео

Прорвало.

11 лютого, 18:08

«Вест Гем» приймав «Арсенал» у матчі 24-го туру АПЛ. І програв з неймовірно розгромним рахунком – 0:6.

Олександр Зінченко був поза заявкою на матч – ще не відновився після травми.

• Перші 30 хвилин команда Девіда Моєса непогано стримувала суперника. Але на 32-й вперше пропустила – Деклан Райс подав кутовий, а Вільям Саліба відправив мʼяч у ворота.

• На 38-й хвилині «Арсенал» заробив пенальті – Альфонс Ареоля порушив правила у штрафному проти Букайо Сака. Трохи часу на ВАР і встановлення того, чи не був останній в офсайді – і на 41-й сам постраждалий з точки і забив.

• На 44-й хвилині «Арсенал» забив ще один гол зі стандарту – тільки тепер Деклан Райс подавав зі штрафного, а забив головою Габріел.

• А на 45+2-й «каноніри» нарешті забили з гри – Едеґор викотив на Троссарда, той влучно пробив.

• Продовжили добивання «Вест Гема» сплеском між 60 та 70 хвилинами. Спочатку Едеґор віддав пас Букайо Сака – той скористався простором та потужно пробив, оформивши дубль.

• Довершив побиття «Вест Гема» колишній капітан клубу – набіг на мʼяч і забив з-за меж штрафного. Гол не святкував.

• Для «Вест Гема» поразка 0:6 – найважча домашня у матчах АПЛ в історії клубу. На сайті клубу встигли це оновити майже одночасно з фінальним свистком.

• «Арсенал» же перемогою з різницею у 6 мʼячів повторив найбільшу виїзну у внутрішніх турнірах в історії – у 1932-му обіграли «Вулвергемптон» на виїзді 7:1.

• «Арсенал» цього сезону найбільше з усіх команд АПЛ забив голів після кутових, зокрема, й два у цьому матчі.

• Девід Моєс, своєю чергою, зловив флешбеки з часів «Евертона» – лише вдруге в тренерській карʼєрі його команда пропустила шість голів в АПЛ. Вперше це були «іриски» у серпні 2009-го – тоді суперником теж був «Арсенал», а матч скінчився з рахунком 1:6.

• «Арсенал» порівнявся із «Ман Сіті» за очками – обоє мають по 52 – та йде третім в АПЛ. «Вест Гем» – восьмий з 36-ма, стільки ж у «Ньюкасла».