Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/В Мудрика асист, але в «Челсі» – поразка від «Вулвз»: знову пропустили чотири 🤯
ВІДЕО

В Мудрика асист, але в «Челсі» – поразка від «Вулвз»: знову пропустили чотири 🤯

Хоча лондонці забили першими.

4 лютого, 18:50
13

В матчі 23-го туру АПЛ «Челсі» вдома поступився «Вулвергемптону» (2:4), зазнавши другої поспіль та 10-ї загалом поразки в цьому чемпіонаті. При тому, що Михайло Мудрик допоміг своїй команді результативною дією.

«Челсі»: Петрович - Чілвелл (к) (Бадьяшіль, 81), Сілва, Дісасі, Гюсто (Ґількріст, 81) - Фернандес, Кайседо (Джексон, 63) - Стерлінг (Мудрик, 72), Галлахер, Палмер - Нкунку (Чуквуемека, 72)

«Вулвергемптон»: Са - Гомеш (Доерті, 90), Доусон, Кілман (к) - Аїт-Нурі (Буено, 87), Гомес, Леміна, Семеду - Кунья, Нету (Белльґард 72), Сарабія (Дойл, 72)

🔹 Лондонці відкрили рахунок зустрічі на 19-й хвилині. Кайседо розрізним пасом вивів на ударну позицію Палмера, і найрезультативніший гравець «синіх» без проблем переграв Са, забивши девʼятий гол в сезоні та підтвердивши статус.

🔹 Але вже на 22-й хвилині «вовки» відігрались. Той же Кайседо програв боротьбу у центрі поля, що закінчилось голом Куньї за допомогою рикошету від Сільви.

🔹 А перед перервою «Челсі» й зовсім дозволив супернику повести в рахунку. І знову гостям допоміг рикошет, тільки цього разу автором голу записали не того, хто пробивав (у цьому випадку Аїт-Нурі), а невдаху, від якого мʼяч й відлетів у ворота (Дісасі).

🔹 Після відпочинку команда Гарі ОʼНіла продовжила розвивати здобуту перевагу. На 63-й хвилині знову Кунья забив із передачі Нету.

🔹82-га хвилина – команда Маурісіо Почеттіно до всіх своїх бід отримує ще й пенальті. Гюсто збив у власному карному того ж Кунья, і Матеус оформив з точки хет-трик (хоча до цього поєдинку не забивав більше разу в цьому сезоні).

🔹 За рахунку 1:4 повторювалась ситуація з попереднього туру, в якому «Челсі» з таким же рахунком поступився «Ліверпулю». Втім, від повторення такого розгрому господарів врятував... Михайло Мудрик.

Українець вийшов на поле на 72-й хвилині, щоб через 15 хвилин віддати асист на Сілву подачею з кутового. 4:2.

🔹 Але попри десять доданих хвилин і вбивчий момент у Галлахера в цей період, «сині» так і не відродили інтриги в цій зустрічі. Хоча рахунок матчу за показником xG майже рівний - 1.88 в господарів проти 1.93 в гостей.

Таким чином лондонці вдруге поспіль в цьому сезоні програли два матчі АПЛ поспіль та опустились в нижню половину таблиці – на 11-місце, пропустивши вперед той же «Вулвергемптон», якому програли й у першому колі.

Також цей матч став для команди Почеттіно пʼятим у сезоні, в якому вони пропустили три й більше мʼячів. Загалом лише пʼять команд АПЛ пропустили більше них (39) в цьому сезоні, і всі вони перебувають нижче лондонців.

Що загалом є тривожним фактом для Почеттіно на тлі нинішнього результату. Питань до успішності його роботи на «Стемфорд Брідж» предостатньо.

🔹 Мудрик, окрім асиста, нічим яскравим більше не запамʼятався за майже пів години на полі. Але й це його вирізняє серед більшості партнерів по атаці.