Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😬 Циганков був близьким до того, щоб відзначитись асистом проти «Мальорки». Савіньйо змарнував вихід віч-на-віч

Без сумніву, найкращий момент «Жирони» у першому таймі.

Автор — Andrii Zhyzhiii
24 січня, 21:14
3

«Жирона» у чвертьфіналі Кубка Іспанії на виїзді зустрічається з «Мальоркою». Неочікувано для багатьох, але вже після першого тайму підопічні Мічела Санчеса розгромно поступаються своїм суперникам - 3:0.

Не зважаючи на це, на 25-й хвилині «жирондинці» мали власну нагоду, щоб відзначитись голом та зрівняти на той момент рахунок у матчі.

Одним з головних героїв епізоду став Віктор Циганков. Після успішної верхової дуелі від Крістіана Стуані українець підхопив м'яч, який невдовзі віддав вільному Савіньйо.

Віктор фактично організував бразильцю виходив віч-на-віч з голкіпером «Мальорки», утім, на жаль, потужний удар Савіньйо прийшовся прямо у воротаря. Останній перевів м'яч на кутовий.

Джерело: скриншоти трансляції Megogo