Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Божевільна кінцівка! Камерун у матчі проти Гамбії зробив камбек за 4(!) хвилини, який допоміг вийти з групи
ВІДЕО

До 87-ї були на четвертій сходинці.

Автор — Nikita Pedchenko
23 січня, 21:04
1

У завершальному матчі Кубка Африки-2023 групи С Камерун переміг Гамбію та вийшов з другого місця у плей-оф. Команди видали шалену кінцівку матчу.

На 84-й хвилині, коли був рахунок 1:1, вийшов Ебріма Коллі, а вже на 85-й відзначився голом у ворота Камеруну. Онана, який був на лаві запасних, щось кричав у сторону Фабріса Ондоа, який щойно пропустив м'яч. За такого розкладу команда Андре займала четверте місце у групі та покидала турнір.

Вже на 87-й хвилині камерунці зрівняли рахунок, Джеймс Гомес відзначився автоголом у власні ворота, такий результат піднімав збірну Камеруну на третю сходинку, що давало шанс вийти з групи за рейтингом команда, що посіли 3-і місця.

На 90-й Крістофер Ву забив гол, пробивши головою після подачі з кутового. Захисник вивів свою команду вперед та підняв на другу сходинку, що гарантувало вихід у наступну стадію.

Через декілька хвилин збірна Гамбії зрівняла рахунок, але гол був скасований після перегляду ВАР, адже Мухаммед Санне під час удару зіграв рукою.

Цікаво, що рефері деякий час займався пошуками гравця на полі, щоб видати жовту картку.