Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Вийшов на заміну та вирвав перемогу для «Ман Сіті». Де Брюйне ефектно повернувся в АПЛ після травми
Відео

Оформив гол + асист та здобув важливі 3 очки для команди.

Автор — Nikita Pedchenko
13 січня, 21:26
1

У матчі 21-го туру АПЛ «Ньюкасл» зустрічався з «Манчестер Сіті» (2:3). У напруженому поєдинку «містяни» змогли вирвати перемогу завдяки Кевіну де Брюйне.

Бельгієць нещодавно відновився після травми підколінного сухожилля та вперше з серпня зіграв в АПЛ. 32-річний півзахисник вийшов на заміну на 69-й хвилині, а вже на 74-й забив топовий м'яч. Цікаво, що цей гол став 100-м для «Манчестер Сіті» у ворота «Ньюкасла».

Вже на 90+1-й хвилині Кевін віддав топовий асист на Бобба, який забив м'яч та вивів команду Гвардіоли вперед.

Після матчу статистичні портали Whoscored та Sofascore визнали бельгійця найкращим гравцем матчу.

Скриншоти: sofascore.com, whoscored.com