Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мудрик рішає. Голом «Ньюкаслу» в доданий час затягнув «Челсі» у переможну серію пенальті, в якій забив знову

Вихід Михайла перевернув гру з ніг на голову.

Блог — Телевізор
20 грудня, 11:00
23

Михайло Мудрик став ключовим гравцем у матчі чвертьфіналу Кубка ліги, в якому його «Челсі» в серії пенальті здолав «Ньюкасл» (1:1, 4:2 в серії пенальті) та вийшов у півфінал турніру.

Українець спочатку врятував свою команду від поразки, пізнім голом перевівши гру в серію пенальті, яку потім допоміг виграти ще одним влучним ударом з 11-метрової позначки.

🔹 Матч на «Стемфорд Брідж» почався і закінчився голами, між якими більше гостроти майже не було.

Спочатку відзначилися гості, коли на 16-й хвилині Вілсон тиском на Бадьяшіля змусив того помилитись в захисті, після чого реалізував вихід на побачення з Петровичем.

🔹 Після цього команда Едді Гау весь матч провела, граючи другим номером. І це працювало, адже «Челсі» хоч і домінував, але до справді гольових моментів ніяк не доходило.

Та все змінив вихід Михайла Мудрика на 78-й хвилині. Точніше, єдина вдала дія українця уже в доданий час, адже до цього він теж не виблискував, як і вся команда.

Допомогла, як і в голі «Ньюкасла» помилка оборонця. Тріппʼєр невдало зіграв після прострілу з флангу, чим тут же скористався Мудрик, вибігши у Кірана з-за спини та в дотик пробивши в дальній кут воріт Дубравки.

🔹 Можете собі уявити емоції Михайла після цього голу. На їхньому фоні за декілька хвилин після голу він ще й зчепився з Гімараєшем, коли той грубо зіграв проти Матсена. Українця та бразильця довелося розбороняти їхнім партнерам.

🔹 А далі була одразу серія пенальті, в якій «Челсі» використав психологічну перевагу.

Лондонці усі свої нагоди реалізували — Палмер, Галлахер, Нкунку, і, що важливо, знову Мудрик пробили з точки бездоганно.

А от футболісти «Ньюкасла» двічі схибили. Той же Тріппʼєр пробив повз ворота:

А удар Рітчі відбив Петрович:

Відтак, «Челсі» здолав «Ньюкасл» по пенальті та вийшов у півфінал Кубка ліги, хоча більшість матчу програв. А потім на полі зʼявився Михайло Мудрик.