Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/👍 Мудрик взяв участь у непоганій комбінації «Челсі», яка пізніше завершилась голом Джексона

Змістився у центр поля та розпочав атаку лондонців.

Автор — Andrii Zhyzhiii
16 грудня, 18:58

Завершився матч АПЛ між «Челсі» та «Шеффілд Юнайтед». Лондонці перемогли з рахунком 2:0.

Михайло Мудрик провів на полі 69 хвилин та був залучений до декількох непоганих епізодів своєї команди.

Один з таких стався на 61-й хвилині поєдинку, коли українець обігрався у центрі поля з Бенуа Бадьяшилем та Конором Галлахером, чим фактично розпочав гольову атаку «аристократів».

Надалі вона продовжилась вдалими діями Коула Палмера, метушнею у штрафному майданчику та голом Ніколаса Джексона у порожні ворота.

Джерело: скриншоти трансляції Megogo