Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Без шансів: Лунін пропустив гол-красень від «Бетіса», а «Реал» втратив очки у Севільї
Відео

Жодних претензій до українця – таке не береться.

Блог — Телевізор
9 грудня, 19:50
10

«Реал» зіграв внічию із «Бетісом» у матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії. Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридців, але не зміг провести сухий матч – 1:1.

Рахунок у зустрічі відкрив Джуд Беллінґем, але фаворит не втримав перевагу, пропустивши шикарний м'яч від Айтора Руїбаля у середині другого тайму.

Захисник «Бетіса» неймовірним ударом вразив верхній кут воріт мадридського клубу. Українець не мав шансів, хоча намагався врятувати.

Загалом Андрій провів якісний матч – отримав другу оцінку у команді (7,9) після Беллінґем та зробив п’ять сейвів. Останній з них – вже на сьомій компенсованій хвилині, коли «Бетіс» влаштував щось схоже на фінальний штурм та намагався вирвати перемогу.