Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Хороший день українців: Ярмолюк та Лунін в старті, гол Маліновського, асисти Коваленка та Зінченка

Та перемоги Циганкова, Довбика та Миколенка.

2 грудня, 23:59
13

Цей пост – для насолоди. В один день українці у топлігах відзначились пачкою результативних дій та переможних результатів. Зібрали все в одному місці.

Гол Маліновського «Емполі»

Руслан знову забив. Так, знову з-за меж карного майданчика. Після результативного удару минулого тижня, коли Маліновський відзначився у воротах «Фрозіноне», цього тижня жертвою українського півзахисника стало «Емполі» (1:1).

30-річний гравець дальнім ударом на 37-й хвилині відкрив рахунок зустрічі в Генуї.

Тепер статистика Маліновського в «Дженоа» складається з двох голів та двох асистів у 13-х матчах.

Асист Коваленка проти «Дженоа»

У відповідь на гол Маліновського «Емполі» змогло відповісти по перерві, під час якої на поле вийшов інший українець, Віктор Коваленко, якому теж судилось відзначитись.

На 67-й хвилині 27-річний футболіст зробив навіс на Маттео Канчелльєрі, після чого той точно пробив головою і зрівняв рахунок.

Це друга результативна дія Коваленка в сезоні, два тури тому відзначився переможним голом у ворота «Наполі».

Асист Зінченка проти «Вулвергемптона»

Олександр долучився до ударного початку матчу «Арсенала», який в перші 15 хвилин матчу з «вовками» забив двічі. Зінченко посприяв другому голу, коли віддав кмітливу передачу на Едеґора.

Як і в Коваленка, для Зінченка це перший асист в сезоні, який стався незабаром після першого мʼяча в сезоні. Два тури тому Олександр забив «Бернлі».

Втім, не лише позитивні емоції були в українця в цьому матчі. Кінцівка гри була нервовою для його команди саме через результативну помилку Зінченка, яка призвела до пропущеного та рахунку 2:1 за десять хвилин до кінця матчу. На щастя, у втрату очок «Арсеналом» це все ж не переросло.

Участь Ярмолюка в гольовій атаці проти «Лутона»

Тиждень тому Ярмолюк вперше вийшов у старті на матч АПЛ, а цими вихідними закріпив це повторною появою з перших хвилин у складі «Брентфорда».

Результативними діями Єгор, втім, не відзначився у грі проти «Лутона» (3:1), але натомість взяв участь у першій гольовій атаці поєдинку, завдяки якій «Брентфорд» відкрив рахунок зусиллями Мопе.

Загалом Ярмолюк провів на полі 70 хвилин, після чого його замінили.

Сухий матч Миколенка проти «Ноттінгем Форест»

Українську програму суботи в АПЛ закінчував матч «Ноттінгем Форест» проти «Евертона» Віталія Миколенко. Попри всі негаразди, що випали останнім часом на долю ліверпульського клубу, хлопці Шона Дайча везуть з непростого виїзду перемогу 1:0.

Ще й суху, в чому є в тому числі заслуга захисника «ірисок» Віталія Миколенка, хоч він останнім часом більше відзначається попереду (два голи й удар в перекладину в трьох попередніх турах).

В активі лівого захисника один заблокований удар, три виноси мʼяча, два перехоплення та один виграний відбір з двох. Непогано.

Сухий матч Луніна проти «Гранади»

Анчелотті таки дав ще Андрію зіграти проти «Гранади», хоча Кепа уже повернувся й провів цей матч на лаві. Вочевидь, далі уже без Луніна в рамці до інших критичних обставин на позиції.

Андрій наостанок матч провів без пропущених, допомігши «Реалу» виграти 2:0. Втім, його оцінка за матч одна з найнижчих в команді. Можливо, тому, що особливої роботи у Луніна не було - «Гранада» за весь матч ні разу не пробила у створ його воріт.

Участь Циганкова та Довбика у вольовій перемозі над «Валенсією»

Хайпова парочка українців з Каталонії цього разу результативними діями не відзначилась, але все одно разом з іншими партнерами по команді добилась важливої, а головне, вольової перемоги.

«Жирона» до 82-ї хвилини домашнього матчу проти «Валенсії» ще одного українця Романа Яремчука програвала 0:1, але завдяки дублю Стуані все ж трімфувала в цій зустрічі.