Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🤬 Арбітр не призначив чистий пенальті в ворота Італії на 90+3-й – Україна не потрапила напряму на Євро
Відео

Достойні 0:0, але з присмаком скандалу.

21 листопада, 01:45
151

У вирішальному матчі збірної України у кваліфікації Євро-2024 підопічні Сергія Реброва зіграли внічию 0:0 з Італією та втратили можливість вийти напряму на континентальний турнір.

Хоча українська команда була вкрай близькою до перемоги, коли в доданий час претендували на пенальті. Втім, судді вирішили інакше.

Україна: Трубін - Миколенко, Забарний, Сваток (Маліновський, 90+1), Конопля (Тимчик, 86) - Степаненко (к) (Піхальонок, 80) - Мудрик, Зінченко (Сікан, 86), Судаком, Циганков (Зубков, 80) - Довбик

Італія: Доннарумма (к) - Дімарко, Буонджорно, Ачербі, Ді Лоренцо - Барелла, Жоржиньо (Крістанте, 71), Фраттезі - Кʼєза (Кін, 81), Распадорі (Скамакка, 46), Дзаніоло (Політано, 71, Дарміан, 90+1)

🔹 Перший тайм матчу закінчився нульовою, але багатою на моменти біля обох воріт нічиєю.

Активніше зустріч почала Україна, але з розвитком подій Італія все більше набирала домінації, що вилилось у найнебезпечніший момент першої половини гри.

Дзаніоло розрізним пасом вивів Фраттезі на рандеву з Трубіним, але Анатолій виграв цю дуель, зберігши паритет в рахунку.

Тож на перерву команди йшли зі статистикою ударів 10:2 на користь італійців, втім ударів у створ воріт було порівну - 2:2.

🔹 В другому таймі тенденція гри під диктування Італії продовжилась. Втім, Україна неодмінно знаходила, чим відповісти. В тому числі на момент Фраттезі.

На 65-й хвилині в схожій ситуації опинився Мудрик, але його удар також відбив Доннарумма.

🔹 В підсумку гра закінчувалась у спробах України таки вирвати перемогу. І підопічні Реброва були дуже близько до цього, коли Мудрика після передачі Зубкова збили у карному італійців.

Але іспанська бригада арбітрів на чолі з Хесусом Хіль Мансано вирішила навіть не переглядати момент з допомогою ВАР. Хоча удар по ногах українця був максимально очевидний – і це було видно з повторів.

В підсумку нічия 0:0, якій неймовірно раділи італійці. На жаль, з присмаком скандалу.

Українці займають в групі третє місце та тепер відправляються в плей-оф, де зовсім скоро визначиться їх наступний суперник.