Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Пушич вперше програв в УПЛ. «Дніпро-1» шокував «Шахтар» і йде на паузу одноосібним лідером

Випереджає «Полісся» на один бал.

12 листопада, 21:30
5

Центральний матч 14-го туру УПЛ закінчився першою поразкою Марино Пушича на чолі «Шахтаря» у національному чемпіонаті: його команда у Львові поступилася 1:3 «Дніпру-1».

«Шахтар»: Різник – Матвієнко, Ракицький (Азаров, 60), Бондар, Конопля (Гочолейшвілі, 60) – Степаненко (Келсі, 70) – Невертон (Егіналдо, 70), Судаков, Криськів, Зубков (Кащук, 84) – Сікан

«Дніпро-1»: Волинець – Мірошниченко, Сарапій, Сваток, Адамюк – Бабенко, Рубчинський – Лєднєв (Горбунов, 87), Піхальонок (Кравець, 90+3), Гуцуляк – Філліпов (Віктіньо, 73)

🔹 Початок гри не віщував нічого поганого для господарів. Уже на 5-й хвилині Сікан відкрив рахунок у зустрічі – цього разу ударом правою ногою, а не головою.

🔹 На диво, швидкий гол не розкрив гру, а навпаки заспокоїв. Лише перед перервою почався знову екшн.

Це Сарапій вдало замкнув головою подачу з кутового та зрівняв рахунок зустрічі. І перевернув її хід у протилежний напрямок.

🔹 А одразу по перерві дніпряни шокували суперника так, що той уже не зміг опанувати себе до фінального свистка.

Гуцуляк та Лєднєв по черзі забили другий та третій голи для «Дніпра-1», виконавши ефектні дальні удари.

Олексій на 51-й хвилині забив з гри:

А Богдан – на 56-й зі штрафного удару:

У підсумку «Шахтар», попри усі старання та заміни, так і не награв на те, щоб повернутись в матч.

У підсумку маємо впевнену за рахунком вольову перемогу «Дніпра-1», завдяки якій команда виходить на чисте перше місце в УПЛ.