Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Копенгаген» закамбечив у першому таймі з 0:2 у компенсований час в матчі з «МЮ». Все після прямої червоної Решфорда

Суддя додав аж 13(!) хвилин.

Автор — Danylo Syrotiuk
8 листопада, 23:05

Перший тайм матчу ЛЧ між «Копенгагеном» та «МЮ» виявився дуже яскравим на події.

Спочатку на 3-й хвилині поєдинку після прострілу від Мактомінея замнкув передачу Гойлунд.

Вже згодом, на 9-й хвилині матчу, на поле вибіг вболівальник з прапором Палестини та надписом «Припиніть вбивати дітей у Газі». Матч було призупинено на декілька хвилин.

Пізніше, на 16-й хвилині, матч знову було знову призупинено, вже на 4 хвилини, ймовірно, якомусь вболівальники надавали медичну допомогу на трибунах.

Далі, на 28-й хвилині матчу, «МЮ» зловив «Копенгаген» на контратаці. Після удару Гарначо, воротар відбив перед собою мʼяч, на добиванні перший був Гойлунд. Данець оформив дубль.

Потім відбулося найцікавіше. На 42 хвилині матчу, Решфорд після грубої гри отримав пряму червону картку та покинув поле.

Початок камбеку «Копенганена» поклав Ельюнуссі на 45-й хвилині, який після чудової комбінації пробив у дальній правий кут воріт, Онана зреагувати не втсиг.

Суддя компенсував аж 13(!) хвилин. В «Копенгагена» було достатньо часу, щоб відігратися вже у першому таймі, і в них це вийшло. Вже на 45+9-й хвилині, арбітр призначив пенальті у ворота «МЮ» за гру рукою від Варана, яке без проблем реалізував Гонсалвеш, таким чином, рахунок 2:2.

В підсумку, господарі поля у неймовірному поєдинку здобули перемогу з рахунком 4:3.

Джерело: скриншоти трансляції Megogo