Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Феєрична перемога України U-21 над Англією: втратили перевагу у два м'ячі, але забили на 94-й
Відео

Переможний гол Квасниці та шедевральний штрафний Очеретька.

Блог — Телевізор
Автор — Tribuna.com
16 жовтня, 21:25
9

Молодіжна збірна України у кваліфікації до чемпіонату Європи U-21 у справжньому трилері перемогла Англію: вигравали 2:0 після першого тайму, пропустили двічі в другому, але забили переможний на 94-й хвилині.

Матч був номінально домашнім для нашої команди та проходив у Кошице, Словакія.

Склади команд

Україна: Нещерет, Салюк, Батагов, Роман, Вівчаренко, Бражко, Очеретько, Ярмолюк, Волошин, Брагару, В'юнник

Запасні: Фесюн, Смоляков, Дідик, Кучерявий, Краснопір, Кучерявий, Квасниця, Яцик, Гунічєв

Англія: Траффорд, Крессвелл, Гамфріс, Брентвейт, Лівраменто, Льюїс, Елліот, Гекні, Макеті, Байно-Ґіттенс, Мадуеке

Запасні: Ділеп, Ілінг-Джуніор, Кванса, Кокс, Нортон-Кафф, Патіно, Ремзі, Роу, Філоджін-Байдейс

1. Рахунок відкрив Назар Волошин на 31-й хвилині. Він підхопив м'яч в карному майданчику після невдалої спроби В'юнника вдарити через себе – та спокійно проштовхнув його у ворота:

2. Ще до кінця першого тайму збірна України змогла забити вдруге. Очеретько шедевральним ударом реалізував штрафний з дуже гострого кута:

3. У другому таймі англійці посилили тиск та мали достатньо шансів забити. Один гол відіграв Мадуеке.

4. А на 89-й хвилині Крессвелл забив другий гол Англії з передачі Елліота.

5. Але останнє слово було за збірною України. Квасниця класно поклав м'яч в дальній кут під час швидкої атаки:

Огляд матчу:

***

Завдяки трьом перемогам у трьох матчах під керівництвом Унаї Мельгоси збірна України очолила групу F:

Дев'ять переможців груп та три найкращі другі команди потраплять на Євро напряму. Ще шість других місць складуть пари плей-оф та визначать ще трьох учасників турніру.