Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Феєрична перемога «Шахтаря» над «Антверпеном»: камбек з 0:2 та незабитий пенальті на 96-й

Який же валідол.

4 жовтня, 22:35
48

В другому турі групового етапу ЛЧ «Шахтар» на виїзді здобув вольову перемогу над «Антверпеном», хоча програвав після першого тайму 0:2.

«Антверпен»: Бюте - Вейндал (Іленіхена, 83), Кулібалі, Алдервейрельд (к), Батай - Еккеленкамп (Валенсія, 74), Кеїта (Юссуф, 83), Вермерен - Баліквіша, Янссен, Муя (ван ден Босх, 88)

«Шахтар»: Різник - Азаров, Матвієнко, Ракицький, Конопля - Степаненко (к), Назарина - Криськів, Судаков, Зубков - Сікан (Швед, 87)

🔹 Уже на 3-й хвилині гри «Шахтар» пропустив. Ракицький завозився з м'ячем перед власним штрафним, Вермерен обікрав його, віддав на Мую, а той на замаху обіграв Азарова і точно пробив у дальній кут.

🔹 Після швидкого голу матч очікувано став відкритішим, а команди стали обмінюватись небезпекою біля воріт одна одної. Користь з цього зрештою отримали знову господарі.

На 34-й хвилині той же Вермерен одним пасом розрізав всю оборону «Шахтаря», віддаючи пас на Баліквішу, який виходив на ворота. Різник вийшов на перехоплення, але невдало.

Таким чином у другому матчі ЛЧ поспіль гірники пропустили двічі ще до перерви.

🔹 Та це не знітило українську команду. На другий тайм підопічні Патріка ван Леувена вийшли зарядженими на камбек і дуже швидко відквитали один гол.

На 48-й хвилині Сікан закінчив затяжну атаку гостей, яку кілька разів відбили захисники гостей, але фінальний удар Данила головою на добиванні їм уже був не під силу.

🔹 Натхненний «Шахтар» після цього продовжив тиск на суперника, гра стала напруженіша, і невдовзі донеччани уже стали тими, хто з цього скористався.

Гості заробили небезпечний штрафний (постарався Сікан). Його пробив Ракицький і рикошетом від Баліквіша реабілітувався за помилку в першому таймі.

🔹 Камбек — це, звісно, круто. Але ще крутіше — вольова перемога. І «Шахтар» на хвилі успіху пішов за нею.

Через пʼять хвилин гості своєю активною атакою змусили антверпенців кілька разів помилитись. У фіналі епізоду Назарина віддав навіс на Сікана, який з кількох метрів розстріляв порожні ворота. Просто подивіться на це.

Дуже непогано для Данила, для якого ці голи стали дебютними у єврокубках.

🔹 В підсумку вольова перемога гірників, яку на останніх секундах гри вони ледь не втратили. Але капітан господарів Алдервейрельд змарнував удар з пенальті, яке суддя призначив на четвертій доданій за гру рукою від Степаненка у власному карному.

Тобі з точки просто пробив повз ворота Різника, який заслужив саме цей підсумок гри, перед тим зробивши чотири сейви за матч.