Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Судді активно вплинули на «Рух» – «Шахтар»: під питанням і червона, і навіть офсайд

Бригада Романова у першому таймі була дуже помітною.

23 вересня, 22:35
63

«Рух» і «Шахтар» зіграли центральний матч 8-го туру – після дуже цікавої гри зафіксована нічия (1:1).

На гол Георгія Судакова у першому таймі львівяни відповіли фантастичним ударом Богдана Слюбика вже за кілька хвилин до фінального свистка.

Але ще звертає увагу на себе робота бригади Віталія Романова. Одразу два рішення у першому таймі виявилися під питанням у вболівальників.

Рішення №1. Червона картка Ярослава Ракицького

Віталій Романов не звернув особливої уваги на цей підкат захисника «Шахтаря», але його підізвали арбітри ВАР.

Після особистого перегляду Романов вилучив Ракицького – погоджуєтеся з рішенням?

Це вже п’ята червона картка у «Шахтаря» у цьому сезоні. За весь попередній у гірників було всього чотири.

Рішення №2. Скасований гол «Руха» через офсайд

Це трапилося на 24-й хвилині за рахунку 1:0 на користь гірників, які на той момент вже були у меншості після видалення Ярослава Ракицького.

Причиною став офсайд, це визначили судді ВАР – Ярослав Козик та Денис Марченко.

Пізніше показали графіку з ВАР – схоже, лінію малювали за Артемом Бондаренком (21-й номер), про що свідчить вертикальна синя лінія.

Але чому взяли тоді саме цю точку?

***

На тижні власники клубів УПЛ провели зібрання за ініціативою президента «Полісся» Геннадія Буткевича. Однією з головних тем обговоренням була саме робота арбітрів УПЛ.

Втім, варто відзначити, що ні Ріната Ахметова, ні Григорія Козловського на цій зустрічі власників не було.

А головний тренер «Шахтаря» Патрік Ван Леувен був розлючений діями арбітрів сьогодні:

–  Мої емоції вже змінилися після рішень арбітра, після червоної Ракицькому. Це безглузде рішення. Такі типи арбітрів не повинні знаходитися на полі. Якщо ти навіть не бачиш це сам… І ще рефері ВАР – неможливо давати червону за таке, це чистий відбір, спочатку гра в м’яч. Як я зрозумів від своїх колег, це щось традиційне.

–  Як команда пережила невдачу в ЛЧ?

–  Думаю, це неважливо для сьогоднішнього інтерв’ю. Ця гра була зруйнована арбітром, що зробило нашу роботу складною, коли маєш таких непередбачених суддів, - сказав тренер «Шахтаря».