Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 Дячук привіз, Сирота видалився – «Динамо» програло «Чорноморцю»

Блог — Телевізор
Автор — Tribuna.com
20 серпня, 19:00
34

Після трилеру з овертаймом з «Арісом», який був нервовим не тільки під час матчу, а й після нього, «Динамо» всього через пару днів приїхало в гості до «Чорноморця» Романа Григорчука, якому поступалось у другому колі минулого сезону.

* Мірча Луческу здивував всіх стартовим складом, зробивши лише дві зміни в порівнянні з матчем з «Арісом»: замість Бущана вийшов Нещерет, а Дубінчака замінив Вівчаренко.

Склад «Динамо»: Нещерет - Вівчаренко, Сирота, Дячук, Тимчик - Сидорчук, Шапаренко - Волошин, Буяльський, Ярмоленко - Ванат

Склад «Чорноморця»: Шевченко - Брагару, Гучек, Єрмаков, Путря - Васильєв - Бойчук, Шпорн, Авагімян, Шторгін - Хадіда

* Рахунок відкрили одесити. Після затяжної позиційної атаки Путря навісив в карний майданчик «Динамо», де Авагімян скористався хаосом, вдало зіграв на підборі та пробив з лівої в кут:

* До кінця тайму «Динамо» так і не відійшло - і змогло відігратись лише через декілька хвилин після початку другого тайму. Ярмоленка забули одного в карному майданчику під час швидкої контратаки киян - і Андрій спокійно в дотик загнав м'яч в сітку:

* Далі події розвивались дуже швидко. Проходить ще 5 хвилин - і «Чорноморець» знову виходить вперед після зовсім незрозумілих дій захисту киян, особливо Дячука. Помилками захисників скористався Штогрін - якому дали аж дві можливості, але після першого удару врятував Нещерет:

* Але цього разу «Динамо» досить швидко відігралося. Лише через 7 хвилин Ванат знайшов чудовим пасом в карному Сидорчука, якого зовсім забули одесити на вбивчій відстані:

* «Динамо» не збиралось зупинятись на цьому, але вчергове підвела найслабша ланка в команді - захист. В першому таймі Дячку привіз гол, в кінці другого - видалився Сирота, отримавши другу жовту картку:

Олександр притримав Ієде руками, коли той обіграв захисника «Динамо».

* А вже в додатковий час все той же Ієде добив «Динамо», забивши в пусті ворота з асисту Шпорна:

2:3 - «Динамо» вдруге поспіль програє «Чорноморцю» Романа Григорчука. Цікаво, що тренер «Чорноморця» зробив за матч лише одну заміну - випустив у другому таймі Ієде, який зрештою і вирішив матч для його команди. В одеситів було лише 17 гравців в заявці на цей матч.