Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Безнадійний «Дніпро-1»: пропустили від «Славії» два за тайм, а третій – у більшості

Повний провал.

10 серпня, 22:00
23

«Дніпро-1» програв «Славії» у першому матчі 3-го раунду кваліфікації ЛЄ – 0:3.

👏 Перш ніж перейти до власне подій матчу, варто відзначити спільну акцію обох клубів. «Дніпро-1» та, що важливо, «Славія» разом вийшли на поле у футболках We stand with Ukraine поверх ігрових, а також зробили спільне передматчеве фото.

Також перед матчем генеральний менеджер клубу Мартін Ріга передав представникам благодійного фонду «Помогаєм» з Дніпра чек на 100 тисяч крон (166 тисяч гривень). Ці кошти підуть на допомогу важкохворим або постраждалим від війни українським дітям у Дніпрі.

Сильний жест команди-господарки.

🔹 У «Дніпрі-1» у матчі дебютували обидва нещодавні новачки. Олександр Філіппов вийшов в основі, а Богдан Леднєв вийшов вже на 11-й хвилині замість травмованого Максима Третьякова.

Піхальонок лишився в запасі після нещодавньої хвороби, однак все-таки зʼявився на 61-й хвилині.

🔹 Перший гол «Дніпро-1» пропустив вже на 5-й хвилині: Кравець відпустив вільним Масопуста. Той подав мʼяч у центр воротарського майданчика – Шранц швидко пробив поміж ніг Сватку. Кінарейкін зреагував, але було запізно.

🔹 На 18-й Сваток ледь не привіз ще раз – заслабко віддав пас на Кінарейкіна (суперник повністю його закрив на першому скріні). Молодий воротар, на щастя для «Дніпра-1», встиг до мʼяча раніше за суперника.

🔹 Другий гол «Славія» забила зі стандарту. Провод подав з кутового – ван Бюрен скинув головою на Шранца – той виткнув ногу поперед свого суперника.

🔹 Десь хвилину рахунок на табло був 3:0 через те, що Юречка відправив мʼяча у ворота. І хоч гол було скасовано через офсайд, оборона «Дніпра-1» в усій цій атаці «Славії» була геть кепською.

🔹 Подарунок «Дніпру-1» прилетів на 58-й – Оґбу вʼїхав прямою ногою в район шиї Олексія Гуцуляка. Пряма червона.

🔹 До вилучення «Славія» абсолютно і повністю домінувала у матчі, не даючи «Дніпру-1» створити майже нічого (а де й була швидка контратака у першому таймі, коли чехи проспали повернутися, то її неточним пасом зупинив Філіппов). Показово – станом на 63-тю хвилину в українського клубу було 0 ударів по воротах господарів. Команда Їнджиха Трпишовського нанесла шість.

Після вилучення, власне, особливо нічого не змінилося – «Славія» повністю контролювала ситуацію. А де й не мала мʼяча, то «Дніпро-1» його більш ніж радо дарував.

🔹 Це й призвело до третього голу «Славії». Після подачі у карну зону зі штрафного мʼяч ніби й відскочив до самотнього Пасіча.

Однак Пасіч не зміг його зупинити, і мʼяч відлетів назад до Валлема, який вийшов на поле хвилиною раніше. Той не схибив.

🔹 Загалом команда Олександра Кучера нанесла аж 4 удари по воротах «Славії». Суперник – 12.

🔹 Наостанок варто відзначити, що кепським у матчі крім «Дніпра-1» був і газон «Фортуна Арени». Чеські транслятори чи не першим ділом показали «вигризаний» шматок трави, а загальна картина газону дуже нагадувала наслідки ямкового ремонту.

🔹 Матч-відповідь – за тиждень, 17 серпня, о 21:00 у словацькому Кошице.

Як гадаєте, чи зможе команда Олександра Кучера відігратися і все-таки влаштувати український матч у кваліфікації?