Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😅 «Отримав кишенькові гроші»: Голанд став найкращим гравцем матчу в Японії та одержав приз від організаторів

Дрібниця, але приємно.

23 липня, 23:15
1

В рамках передсезонної підготовки до сезону. «Ман Сіті» зіграв товариський матч проти «Йокогама Марінос». Матч завершився перемогою англійців (3:5) Варто зазначити, що на 37-й хвилині господарі вели з рахунком 2:0.

За підсумками матчу кращим гравцем визнали Ерлінґа Голанда. Норвезький нападник вийшов на 46-й хвилині та лише за один тайм встиг оформити дубль.

Організатори турніру вирішили фінансово нагородити футболіста та вручили йому приз у розмірі 1 мільйон японських єн.

У співвідношенні до британської валюти це 5 тисяч фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, що зарплата Ерлінґа складає 400 тисяч фунтів стерлінгів.

Вболівальники клубу жартують, що для футболіста ця нагорода лише кишенькові гроші.