Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Верес» залишився в Премʼєр-лізі. Розтоптав удома «Металург», ВАР тричі втручався в гру

14 червня, 15:30
9

«Верес»: Когут (к) - Балан, Маткобожик, Хондак (Шух, 78), Гагун - Лебеденко, Кучеров - Блізнічнеко (В. Шарай, 77), С. Шарай (Годя, 70), Г. Пасіч (Поворознюк, 88) - М. Шестаков (Гайдучик, 70)

«Металург» З: Байда - Сокол, Басов (Піддубний, 84), Векляк (Палюх, 64), Польовий (к) (Дворовенко, 76) - Сейтхалілов (Могильний, 46), Крапивний, Шалфеєв - Сад (Сніжко, 76) - Сидоров, Білоцерковець

Рівненський «Верес» у другому матчі стику за місце в УПЛ знищив запорізький «Металург» 6:1, нівелювавши поразку в першій зустрічі 0:1 і зберігши за собою місце в елітному дивізіоні.

🔹Насичений подіями матч у Рівному з перших хвилин зарядив моментами біля обох воріт. Перший з таких одразу змусив суддів поєдинку застосувати ВАР.

На 5-й хвилині Станіслав Шарай впав у штрафному суперника після обігрування Сейтхалілова, після чого рівняни гуртом почали вимагати пенальті.

Головний суддя зустрічі Дмитро Бондаренко пенальті не призначив, але згодом просигналізував, що епізод передивляються його відеоасистенти. І вони першочергове рішення колеги підтвердили.

🔹 Наступний епізод в матчі також розсудили за участі ВАР. На 8-й хвилині «Металург» забив. Гості провели швидку атаку від своїх воріт, яку голом закінчив найкращий нападник запоріжців Сидоров.

Команда з першої ліги уже почала святкування, коли втрутились судді. Бондаренку просигналізували про можливе порушення, він пішов дивитись повтор на екрані.

Судячи з трансляції, арбітри вгледіли гру рукою у Білоцерковця, коли той в боротьбі виборов мʼяч у центрі поля, після чого віддав передгольовий пас.

🔹 Замість гола у ворота суперника «Металург» забив у свої. На 16-й хвилині Крапивний у боротьбі хотів головою вибити мʼяч на кутовий, але натомість поцілив точно під штангу своїх воріт. 1:0 і 1:1 за сумою двох матчів.

🔹 Після цього взяття воріт далі матч складався уже виключно на користь господарів, які, втім, дійсно діяли краще та переконливіше на правах команди все ще УПЛ.

На 23-й хвилині свій гол головою провів Балан — ймовірно, найкращий гравець рівнян у цьому поєдинку.

🔹 Взявши бика за роги, «Верес» незабаром забив утретє. Це Гагуну на 28-й хвилині вдався класний удар з лінії штрафної гостей у кут воріт. Зреагувати Байді було важко, зважаючи на велику кількість гравців у власному карному.

🔹 Доповнила цей шок для команди Микитіна червона картка для Сокола. І тут знову не обійшлось без ВАР.

На 34-й хвилині він жорстко зіграв у ногу Геннадію Пасічу, за що отримав другу жовту. Та вже по дорозі в роздягальню його догнала пряма червона — Бондаренко передивився епізод на моніторі та вирішив, що дії футболіста потягнули саме на найжорсткіше покарання.

🔹 Після такого першого тайму «Металург» уже не оговтався. По перерві підопічні Вірта довели гру до перемоги зі ще більшим рахунком.

На 66-й хвилині Балан оформив дубль, замкнувши в дотик передачу з флангу на дальній штанзі.

А на 82-й відзначився ще один лідер рівненців Пасіч. 5:0.

🔹 Те, що в матчі все стало зрозуміло ще до його закінчення, підтвердив вихід на поле Дмитра Поворозюка. Блогер вийшов на поле на 88-й хвилині замість Пасіча, який ще й передав йому капітанську повʼязку. Оце так жест.

Дмитро навіть встиг взяти участь у шостому голі команди, який на 89-й хвилині забив Гайдучик після передпередгольового пасу блогера.

🔹 Останнє слово в матчі сказали все ж запоріжці, коли гол престижу забив Могильний на другій доданій.

Але це, звісно, слабка втіха для команди, яка після перемоги в першому матчі стику уже була однією ногою в УПЛ.