Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🤯Німеччина – Україна – 3:3! Епічний початок кар’єри Реброва у збірній

🤯Німеччина – Україна – 3:3! Епічний початок кар’єри Реброва у збірній

Камбек господарів, який ми вже колись бачили.

12 червня, 21:10
24

Збірна Німеччини у Бремені провела свій 1000-й матч в історії – товариську зустріч зі збірної України. Команда Сергія Реброва несподівано ледь не здолала майбутніх господарів Євро-2024 – 3:3 з пізнім камбеком німців.

• Німеччина розпочала дуже швидко й активно. Спочатку Мудрик вивів на ударну позицію Нікласа Фюллькруґа (нам пощастило), пізніше Маріус Вольф вже на 6-й хвилині пробив по воротах Трубіна. Спочатку гол записали саме на гравця «Боруссії» – лише пізніше в УЄФА помітили, що мʼяч влетів у ворота завдяки нозі гравця «Вердера».

• Вже на 18-й хвилині внаслідок обрізки німців мʼяч отримав Олександр Тимчик – помітив попереду Віктора Циганкова, а вінгер »Жирони» втік від Рюдіґера та переграв Кевіна Траппа.

Гол спочатку скасували через офсайд, однак ВАР швидко виправив помилку – Циганкова у грі зберіг саме захисник «Реала».

• А на 23-й хвилині Ярмоленко виборов мʼяч у Давида Раума, віддав пас на Тимчика. Той прострілив у центр – Довбик пропустив, Мудрик пробив відверто незґрабно, однак мʼяч влучив у ногу Рюдіґера – автогол.

• Вже у другому таймі, на 56-й хвилині, Маттіас Ґінтер геть незграбно у власному штрафному прийняв мʼяч – Довбик натис і відібрав, віддав Циганкову, той не схибив.

• На 83-й Кай Гаверц зміг відіграти ще один гол – після закидання Рюдіґера перестрибнув Матвієнка та забив у ворота Трубіна.

• А вже на 90-й той же Гаверц заробив пенальті – проти нього надто грубо зіграв Едуард Соболь.

Анатолій Трубін вгадав напрям удару Йозуа Кімміха, однак узяти мʼяч не зміг.

• Збірна України ледь уперше не обіграла збірну Німеччини в історії. До того були три нічиї та пʼять поразок.

Остання нічия між командами теж скінчилася з рахунком 3:3 – на відкритті «Олімпійського».

• Наступні матчі збірної України – офіційні в межах відбору на Євро-2024: 16 червня на виїзді з Північною Македонією, 19 червня – номінально вдома з Мальтою.