Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Маліновський розігнав атаку, яка принесла перемогу над безнадійним «Анже». Руслан вперше з лютого зіграв повний матч

Але «Марсель» виграв не без проблем.

Блог — Телевізор
14 травня 2023, 23:43

У 35-му турі Ліги 1 «Марсель» удома обіграв «Анже» – 3:1. Нюанс у тому, що суперник команди Руслана Маліновського йде останнім у чемпіонаті – за 35 матчів набрав лише 14 очок.

• Утім, саме гості відкрили рахунок на 28-й хвилині: «Марсель» проспав суперника, а Абдалла Сіма втік від усіх та переграв голкіпера.

• Зрівняти вдалося на 34-й хвилині – Жонатан Клос подав на Алексіса Санчеса, чилієць не схибив.

• Фактично камбек стався завдяки забігу Маліновського. Українець протягнув мʼяч правим флангом, змістився в центр і віддав його на Алексіса Санчеса під удар. Чилієць задуму не зрозумів – але вдало асистував на Дімітрі Пає.

• Остаточно перемогу «Марсель» закріпив на 77-й хвилині з пенальті. Абдалла Сіма, автор першого голу, зіграв у своєму штрафному рукою. Принаймні, так вважав арбітр – мʼяч влучив у руку, зрикошетивши від іншого гравця.

11-метровий реалізував Жордан Верету.

• Руслан Маліновський провів повний матч за «Марсель» – уперше з гри проти «Клермона» 11 лютого.

Статистика українця у матчі: 1 удар (повз ворота), 3 успішних спроби дриблінгу з 3, 53 дотики до мʼяча, 33 точних паси з 38 (87%), 1 точна довга передача з 1, 5 виграних єдиноборств з 9, 1 виграна верхова боротьба з 2, 10 втрат мʼяча, 2 відбори мʼяча, 2 фоли.

Оцінка за SofaScore – 7.0, WhoScored – 7.1.

• Після 35-го туру «Марсель» і далі йде третім, відстаючи на два очки від «Ланса».