Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Забарний вперше вийшов у старті в АПЛ і провів повний матч. «Борнмут» програв, а з-під Іллі зробили асист

Але команда українця майже гарантувала собі збереження місця в АПЛ.

13 травня, 22:30
3

Вкотре суботні матчі АПЛ не обійшлись без участі українського гравця. Правда, цього разу вийшло не зовсім очікувано.

З двох українців, Мудрика та Забарного, які могли сьогодні зіграти в рамках 36 туру Премʼєр-ліги, на полі в підсумку зʼявився лише один з них. І ні, це не Михайло.

Ілля вперше вийшов у стартовому складі «Борнмута» й одразу вперше відіграв повний матч АПЛ. Що, втім, не допомогло його команді уникнути виїзної поразки 0:2 від «Крістал Пелес».

«Крістал Пелес»: Джонстон - Мітчелл, Ґеї, Андерсен, Ворд - Гʼюз (Рідевалд, 77), Дукуре (Макартур, 81), Езе - Заха (к) (Едуар, 51), Аю, Олісе

«Борнмут» Нето (к) - Вінья (Сміт, 60), Келлі, Забарний, Міфем - Ротвелл (Кук, 81), Лерма - Крісті (Мур, 60), Біллінг (Брукс, 60), Уаттара (Ентоні, 73) - Соланке

🔹 Матч загалом пройшов за домінації команди Роя Годжсона, чиї підопічні виграли кожен із таймів, забивши по голу. В обох випадках відзначився Езе.

В першій половині зустрічі Еберечі забив на 39-й хвилині - після прострілу Заха, який підкоригував Аю. В цьому епізоді якраз і відіграв помітну роль Забарний, адже прострілили під удар Езе саме з-під нього.

Увійшовши у штрафний суперника, Заха накрутив кількох оборонців гостей разом з Іллею, розвернувся та змістився до лінії воріт, де з ним залишився тільки Забарний, але завадити передачі не встиг.

🔹 Після відпочинку гравці «Пелес» розвинули успіх і забили вдруге. На 58-й хвилині Езе вдався класний прохід вздовж межі карного суперника, на якому він обійшов Забарного та Лерму, які по черзі вийшли йому на зустріч, але дали хавбеку влучно пробити.

Правда, тут все ж більше претензій саме до Лерми, з-під якого Еберечі й завдав удару.

🔹 В підсумку заслужена перемога команди Ходжсона, яка діяла гостріше (5 ударів у створ воріт суперника) і не давала цього ж робити у відповідь (0 ударів у створ власних воріт).

Та «Борнмут» це не повинно сильно хвилювати на цьому етапі сезону, бо команда уже майже напевно виконала завдання на сезон та зберегла місце в еліті. Офіційно це може підтвердитись ще в цьому турі, якщо «Лестер» не переможе «Ліверпуль» (що є дуже ймовірним) у понеділок.

🔹 Що стосується Забарного, то, окрім епізоду з першим голом, він більше помітно не помилявся. А це уже доволі непогано для першого повноцінного матчу в АПЛ для гравця лінії оборони.