Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Асист Циганкова розпочав видовищний камбек «Жирони» – врятували нічию, програючи 0:2 на 24-й
Відео

Віктору довелось грати правого інсайда.

13 травня, 19:30
3

«Реал Сосьєдад»: Реміро – Муньйос, Ле Норман, Субельдія (Барренечеа, 63), Горосабель – Оярсабаль (к) (Пачеко, 63), Меріно, Субіменді, Кубо – Сьорлот (Фернандес, 81), Сільва

«Жирона»: Гассаніга – Каррера (Гутьєррес, 59), Лопес, Буено, Мартінес – Ромеу – Рікельме (Кальєнс, 90), Мартін (Хуанпе, 90+1), Циганков, Коуто (Артеро, 71) – Стуані (к) (Рейньєр, 71)

🔹 Видовищний матч почався відповідно. З голу. На 3-й хвилині Рікельме сфолив проти Кубо у своєму штрафному та привіз пенальті. Капітан господарів Оярсабаль Гассанігу переграв, хоча кіпер був близьким до сейму.

🔹 Маючи перевагу в рахунку, «Сосьєдад» продовжив вести гру. І на 24-й хвилини подвоїв рахунок на власну користь. Це знову Кубо віддав крос на дальню штангу, де Давід Сільва нагадав про себе всього другим голом в сезоні.

🔹 Утім, нинішня «Жирона» в надто хорошому стані, щоб після такого початку гри просто здатись. Після другого пропущеного голу команда Віктора Циганкова перехопила ініціативу і ще до перерви відквитала два мʼячі.

Тішить, що результативно до цього долучився й сам українець, якому в цій грі довелось зіграти на незвичній для себе позиції правого інсайда.

На 37-й хвилині Коуто загалом виконав гол соло, змістившись із правого флангу до штрафного суперника та зарядивши майже під дальню девʼятку.

Асист в цьому епізоді на нього віддав саме Віктор, який перед цим вирішив розвивати атаку саме передачею на Яна.

🔹 Закінчив забивний перший тайм капітан гостей Стуані. Він з кількох метрів по центру замкнув подачу зі штрафного від Рікельме. 2:2.

Міг цей стандарт виконувати і Циганков, але в останній момент залишив м'яч партнеру.

🔹 Утім, після відпочинку парад голів не продовжився. Хоча гольових моментів не поменшало, а в деяких з них арбітрам навіть доводилось звертатись до технології ВАР, підозрюючи, наприклад, пенальті за можливий фол Ромео у своєму штрафному.

Оріоль, зрештою, догрався, бо отримав на 87-й хвилині другу жовту за грубий фол проти Сільви. Це цілком вписувалось у перебіг гри, бо «Сосьєдад» все ж був ближчим до третього забитого, ніж «Жирона».

Але в підсумку все ж нічия 2:2.

🔹 Циганков провів на полі весь матч й був одним з найактивніших у своїй команді. В його активі, окрім асисту, також три зароблених для своєї команди стандарти, три створених моменти для партнерів та один удар по воротах.

І це при тому, що більшу частину гри він провів на нерідній позиції.