Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Драма в Чемпіоншипі. «Блекберн» здійснив шалений камбек в матчі проти «Мілволла» (ВІДЕО)

Відняли шанси команди на вихід в АПЛ.

9 травня, 16:53

Вогняний поєдинок видався в Чемпіоншипі між «Блекберном» та «Мілволлом».

Вже на 8-й хвилині матчу розпочалась результативність, «Мілволл» швидко та впевнено відкрив рахунок. Згодом на 22-й хвилині матчу «Блекберн» зрівняв, але під кінець першого тайму пропустив двічі. На перерву команди йшли з рахунком 3:1 на користь господарів.

В другому таймі «Блекберн» просто не відчув суперників, вже до 63-ї хвилини зрівняв рахунок, а на 86-й – вирвав перемогу. Клуб піднявся на одну сходинку вище, випереджаючи «Мілволл» на одне очко.