Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Реал» знищив «Ліверпуль», програючи 0:2! Вінісіус зрівняв ще до перерви, Бензема добив після 🔥

«Наполі» у Франкфурті не мав проблем з «Айнтрахтом».

22 лютого 2023, 08:30
5

«Ліверпуль» – «Реал» 2:5

• Повтор фіналу минулого розіграшу ЛЧ з перших хвилин виправдав статус найочікуванішого протистояння на цій стадії. Навряд хто-небудь залишився незадоволений цим видовищем (окрім фанатів мерсисайдців).

Уже на 4-й хвилині на «Енфілді» стався вибух емоцій, коли Нуньєс ефектно замкнув простірл Салаха, в дотик пʼяткою пробивши повз Куртуа. Магія від Дарвіна.

• Через 10 хвилин Ліверпуль святкував ще одну підставу чекати цього вечора помсту за торішній програш «Реалу» в фіналі ЛЧ. Тут не обійшлось без ляпу Куртуа, який під тиском Салаха задалеко відпустив від себе мʼяч. Мо тут же скористався грубою помилкою бельгійця, додавши гол до асисту.

• Але довго радіти ліверпульцям не довелось, а плани святкувати вендетту довелось притримати. Бо оборона господарів проспала швидкого Вінісіуса та його вбивчий удар в дальній кут. І це в межах штрафного суперника в оточені трьох оборонців! Маестро.

• Хто б міг подумати, що після такого провального старту «Реал» йтиме на перерву в кращому гуморі, ніж «Ліверпуль». А все тому, що Аліссон взяв приклад з Куртуа, теж зробив привоз – вибив мʼяч прямо в Вінісіуса, який набігав і від якого той відлетів у порожні ворота.

• Мадридці взагалі могли піти на перерву, ведучи в рахунку. Але за кілька хвилин до кінця тайму різка контратака гостей закінчилась перехопленням прострілу Вінісіуса на Родріго. Постарався Робертсон.

• Але що не вдалось перед перервою, вдалось одразу після неї. Та ще й як! Якщо в першому таймі на полі було дві команди, то після перерви – лише одна. Інакше пояснити розгром господарів «Енфілда» не пояснити.

Почалось із того, що «Реал» заробив штрафний з лівого боку карного майданчику «Ліверпуля». Модріч точно виконав, а Мілітао замкнув, поки захист мерсисайдців спостерігав. З ніг на голову.

• Далі – час Бензема. Спочатку Карім з допомогою рикошету від Гомеса зробив рахунок 4:2 на користь його команди.

А незабаром приголомшив витонченим закінченням контратаки гостей.

Другий гол Бензема знаменував не лише повне фіаско «Ліверпуля», але також те, що вперше в своїй історії мерсисайдці пропустили пʼять голів у одному матчі ЛЧ. Цікаво, що хG «Реала» склав 1.66, а «Ліверпуля» – 2.01.

Доволі символічно, що сталось це саме в матчі проти «Реала» – суперника, якого «червоні» не перемагали з 2009 року і якому програли 6 з 7 останніх зустрічей. В тому числі два фінали ЛЧ.

«Айнтрахт» – «Наполі» 0:2

• В другому матчі вечора обійшлось без трилеру та несподіванки. Феноменальний в цьому сезоні «Наполі» здолав «Айнтрахт», хоч німці й почали домашній матч з позиції сили, навіть трохи притиснули суперника до його воріт на певний час.

Але на більше команди Олівера Гласнера не вистачило. Ще в середині першого тайму гості почали ламати хід гри на свою користь, що вилилось у моменти.

• На 36-й хвилині неаполітанці заробили пенальті після необов'язкового фолу Бута, коли він думав, що вибиває мʼяч, а влучив у ногу Осімхена у своєму карному.

Тільки от Хвіча 11-метровий не реалізував – Трапп парирував.

• Цю невдачу «Наполі» заграв дуже швидко. За пару хвилин. Це Осімхен замкнув простріл Лосано.

З рахунком 0:1 команди й пішли на перерву. Це означало в тому числі те, що «Наполі» в поточному розіграші ЛЧ вже в шостій грі із семи зміг втримати свої ворота сухими до перерви.

• Не стало німцям легше й по перерві. Насамперед тому, що невдовзі після свитка на другий тайм вони залишились у меншості. Це Коло-Муані в боротьбі за мʼяч грубо зіграв у ногу Ангісса.

• Відтак уже за кілька хвилин команда Спалетті закінчила інтригу цього матчу достроково. І зробила це вкрай стильно.

Смачна атака вдалась гостям, яку вдалою комбінацією закінчили Кварацхелія пасом та Лосано влучним пострілом.

Після цього матч фактично було закінчено, хоч і гри попереду було на пів години.