Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Вінісіус в перерві показово поцілував емблему «Реала» перед фанатами «Мальорки». Їх капітану це не сподобалось

Запропонував поцілувати емблему їх клубу.

6 лютого 2023, 19:08

Вінісіус Джуніор потрапив в конфлікт матчі 20 туру Ла Ліги, в якому мадридський клуб сенсаційно програв з рахунком 0:1.

Майже весь перший тайм захисники «Мальорки» Антоніо Раїльо та Пабло Маффео провокували бразильця. Грали з ним максимально грубо та чотири рази сфолили за перший тайм. На 44-тій хвилині матчу Вінісіус теж порушив правила, за що отримав жовту картку.

Після закінчення першого тайму гравець мадридського «Реала» показово поцілував емблему «Реала» перед фанатами «Мальорки», які весь перший тайм негативно реагували на всі дії вінгера.

На цей жест після перерви відреагував капітан «Мальорки», гравець запропонував Вінісіусу поцілувати емблему їх клубу.