Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Ці обличчя треба бачити. Серія пенальті, яка змусила бразильців плакати, а хорватів радіти (ВІДЕО)

Ще раз переживаємо всі ці емоції 🔥

9 грудня 2022, 21:04

Збірна Хорватії сенсаційно вирвали перемогу у чвертьфіналі ЧС-2022 з Бразилією. Після додаткових таймів рахунок був 1:1, а потім за справу знову взявся Ливакович.

Все почалося з сейву голкіпера після удару Родріго. Хорвати всі свої шанси реалізували, а Маркіньйосу не вдалося нанести точного удару. Погляньмо ще раз на цю серію ⚡🎥

Подивіться на обличчя бразильців після вильоту 💔

І натомість радість хорватів 🔥

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: