Tribuna/Теніс/Блоги/Свитолина-Онлайн/Яскраве повернення! Світоліна здолала росіянку у фіналі турніру WTA та здобула перший вагомий титул після декрету (ВІДЕО)
Відео

Ми всі дуже сумували ♥

27 травня, 19:00
1

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№508 WTA) здобула яскраву перемогу над росіянкою Ганною Блінковою (№66 WTA) у фіналі турніру WTA 250 у Страсбурзі.

Екстретя ракетка світу та бронзова призерка ОІ в Токіо виграла свій перший вагомий титул після повернення в Тур - молода мама провела гарний турнір у Франції, який став останнім перед Ролан Гарросом.

Для Світоліної це 17-й одиночний титул WTA в кар’єрі. Перемога на турнірі дозволить Еліні піднятися на 191 місце у світовому рейтингу.

Емоції після перемоги було важко стримати як вболівальникам, так і самій Еліні. Зацініть, як українка раділа перемозі.