Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/«Дніпро» власноруч подарував хайлайт матчу. Соловйов суперамплітудно вколотив згори з помилки суперників
Відео

Вдарив ногами по щиту.

Блог — Spicy Jam
20 квітня, 16:31

20 квітня «Дніпро» відкрив фінальну серію плей-оф Суперліги домашньою перемогою над «Рівним». Господарі паркету закрили близький матч з рахунком 73:65.

Проте кінцівка могла б бути набагато спокійнішою, якби самі ж дніпряни не створювали собі проблем, втрачаючи м’яч. За дві з половиною хвилини до завершення матчу вони власноруч вигадали втрату в центрі і подарували Олексію Соловйову можливість вколоти хайлайт матчу.

Суперамплітудно:

За 32 хвилини на майданчику лідер «Рівного» відзначився 16 очками, чотирма підбираннями та двома передачами.