Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Максим Дейна поділився порадою після перегляду гри футбольної збірної України з БіГ
Фото

Звучить логічно, але навряд чи хтось дослухається.

Блог — Spicy Jam
22 березня, 16:54

21 березня футбольна збірна України виграла матч плей-оф відбору на Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини з рахунком 2:1. Зустріч вийшла дуже нервовою: перший тайм минувся без небезпечних моментів, а ось у другій 45-хвилинці наша команда забили три голи – автогол на 56-й і два м’ячі з трихвилинною різницею на 85 і 88 хвилинах.

За грою головної команди країни спостерігали і представники баскетбольної спільноти. Бігмен «Старого Луцька» Максим Дейна прокоментував матч влучною порадою:

«Хочете міцне здоров’я – не дивіться футбол»:

Наприкінці березня розпочнеться серія плей-оф Суперліги між «Луцьком» та «Рівним». Перша гра запланована на 19:00 27 березня.

А футбольна збірна зіграє вирішальний матч за вихід на цьогорічне Євро 26 березня проти збірної Ісландії.