Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Едвардс майже вбив шанси на перший посів «Міннесоти» одним кидком. Молода зірка могла перевести «Денвер» в ОТ

Не вистачило лічених сантиметрів.

Блог — Spicy Jam
20 березня, 09:19
1

20 березня «Міннесота» та «Денвер» лише вдруге в сезоні зустрічалися один з одним. Три з чотирьох матчів лідерів Заходу припали на фініш регулярки.

Цієї ночі «Наггетс» змогли вирівняти сезонну серію, обігравши «вовків» з рахунком 115:112. Так, різниця справді мізерна. Більш того, «Міннесота» легко могла перевести цю гру в ОТ, якби молода зірка Ентоні Едвардс реалізував «трійку» під сирену.

Той випадок, коли вистачило часу, щоб створити комфортний кидок, але просто не пощастило. Відео з таймкодом:

У грі проти «Денвера» Едвардс зібрав статистичну лінію 30+8+8 за 38 хвилин. Після цієї поразки «Вулвз» почали відставати від «Наггетс» на одну перемогу – це може критично вплинути на підсумковий посів команди в плей-оф.