Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Одноклубники відтягували Клавелла від суперників після фінальної сирени. Його обурила їхня поведінка в останні миттєвості гри
Відео

Проте фанам точно сподобалося.

Блог — Spicy Jam
12 березня, 22:58

12 березня «Прометей» поступився «Бургу» в чвертьфіналі Єврокубка з рахунком 82:95. «Титани» провалили третю чверть з різницею «-21», усі спроби відігратися в завершальній десятихвилинці виявилися марними.

Французький клуб організував яскравий аллей-уп в останні секунди матчу, коли український колектив уже припинив спроби перехватити м’яч. Уболівальникам точно сподобався хайлайт, проте після сирени Джіан Клавелл обурено налетів на авторів епізоду. Здається, пуерториканець вважає це неповагою до опонента. Брюс Браун отримав на горіхи:

Снайпер «Прометея» провів у чвертьфінальному матчі 20 хвилин, за які відзначився дев’ятьма очками та трьома підбираннями.

Скріншоти: DIVISPORT