Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Найрезультативніша половина в історії баскетболу або чому не слід довіряти результатам НБА від Google

Вельми кумедна помилка.

Блог — Spicy Jam
12 березня, 17:24
1

8 березня автор одного з іноземних баскетбольних інстаграмів помітив дуже кумедну помилку в лайв-результаті матчу НБА в Google. Платформа демонструвала, що гра між «Торонто» та «Фініксом» після двох чвертей призупинилася на перерву за рахунку 300:200 на користь канадців.

Насправді ж після 24 хвилин гри «Фінікс» був попереду з рахунком 67:53. А фінально матч завершився звитягою «Санз» – 120:113.

Висновок лише один – слідкуйте за НБА на перевірений та надійних ресурсах.

Скріншот: __nba__updates