Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/🤷‍♂️ «Кривбас» другий день поспіль програє матчі в останній атаці: швидкий напад криворіжців завершився справжнім фіаско
Відео

Головні невдахи баблу в Рівному.

Блог — Spicy Jam
10 лютого, 20:40

10 лютого ігровий день Суперліги в Рівному закривало протистояння місцевої команди (друге місце в чемпіонаті) та «Кривбасу» (10 місце). Аутсайдер ЧУ навіть не думав поступатися фавориту, більше 35 хвилин матчу підлеглі Олександра Ворони були попереду. «Рівне» вперше повів в рахунку лише за чотири хвилини до завершення матчу.

Навіть за рахунку 78:76 не на користь «Кривбасу» команда ще могла врятуватися. Після невдалого позиційного нападу господарів криворіжці мали майже вісім секунд на відповідь.

Але ж кидок на овертайм так і не відбувся.

У перший ігровий день баблу в Рівному аутсайдери ЧУ також могли здобути третю перемогу в сезоні, але лідер колективу схибив гейм-віннер: