Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Ентоні Девіс змінив зачіску перед перельотом у Шарлотт і оформив третій тріпл-дабл в кар’єрі
Відео

Вдала зміна іміджу зірки «Лейкерс».

Блог — Spicy Jam
6 лютого, 13:59

6 січня «Лейкерс» грали виїзний матч проти «Шарлотт» у Північній Кароліні. Підлеглі Дарвіна Гема зразково розпочали зустріч, набравши 74 очки за перші дві чверті, проте після великої перерви дали господарям розігратися. У підсумка гра завершилася перемогою гостей 124:118.

Найціннішим гравцем зустрічі став Ентоні Девіс, який за 37 хвилин оформив свій лише третій тріпл-дабл в кар’єрі: 26 очок, 15 підбирань та 11 передач.

Напередодні перельоту зірковий форвард змінив імідж, відкоригувавши власну зачіску. Навряд чи це мало вплив на його гру, але можемо відмітити цей збіг: