Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Антигерой дня: легіонер «Політехніки» самоусунувся в клатчі, заробивши максимально безглуздий технарь

Підставив команду у ключовий момент.

Блог — Spicy Jam
10 січня, 20:36
4

10 січня «Говерла» переграла «Політехніку» в першому овертаймі сезону. Зустріч завершилася з рахунком 73:68, проте все цілком могло б скластися на користь львів’ян, які максимально безглуздо втратили свого важливого виконавця перед клатчем.

За 2:45 до завершення четвертої чверті легіонер «Політехніки» Квентін Девіс програв боротьбу на підбиранні та пішов діставати м’яч ближче до трибуни. Наздогнавши м’яч він розлючено жбурнув його об стіну, за що і отримав технічний фол – п’ятий персональний, після якого був вимушений залишити майданчик до кінця гри.

Квентін Девіс провів на паркеті 22 хвилини, за які відзначився 10 очками та шістьма підбираннями. Ця поразка стала четвертою поспіль для команди Ярослава Зубрицького. В останній день домашнього баблу львів’яни зіграють з «Біпою», гра відбудеться 11 січня о 14:00.