Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Домініканське відкриття ЧС виграло овертайм для «Ховентута». Божевільний флоутер за 0,3 секунди до сирени 🤯
Відео

Головний хайлайт перших турів Єврокубка.

Блог — Spicy Jam
11 жовтня, 22:15

11 жовтня у рамках другого туру Єврокубка зустрічалися сусіди «Прометея» по групі А «Цедевіта-Олімпія» та «Ховентут». У словенській столиці Любляні зіграли найбожевільніший матч цього турніру останніх років.

Господарі майданчику затягнули іспанців в овертайм, влучивши «трійку» за 16 секунд до завершення основного часу. Словенський збірник Яка Блажич зробив рахунок 76:76.

За дві секунди до завершення ОТ американець з чорногорським паспортом Джастін Коббс влучив, здавалося б, гейм-віннер для «Цедевіти-Олімпії». У «Ховентута» залишалося лише 2,3 секунди та тайм-аут на відповідь.

Зірка іспанської команди та домініканської збірної Андрес Феліс зумів реалізувати непростий кидок з супротивом і закрити гру на користь своє команди з рахунком 88:87.

Божевільне завершення матчу:

На рахунку Феліса в цьому протистоянні 12 очок, п’ять передач та три підбирання за 33 хвилини на майданчику. На ЧС-2023 у складі збірної Домінікани Андрес мав в середньому 16 очок за зустріч.