Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/1000 IQ мув! Бріджес зіграв геніальну комбінацію у клатчі з Канадою і витягнув США в овертайм

Чотири очки за чотири секунди.

Блог — Spicy Jam
10 вересня, 14:01
2

10 вересня – останній ігровий день ЧС-2023 з баскетболу. У Манілі розіграють фінал та бронзовий матч світової першості. У ранковому слоті США та Канади вирішували долю третього місця.

Канадці нав’язали зірковим опонентам шалену боротьбу – вони володіли м’ячем 35 хвилин. І все йшло до того, що «кленові» закриють зустріч за чотири чверті. Було б саме так, якби Мікел Бріджес з «Брукліна» не провів шалений чотириочковий мув наприкінці десятихвилинки.

Маючи дві штрафні спроби і рахунок 107:111, американська зірка за (!) чотири секунди до сирени реалізувала перший штрафний, змарнувала другий, зробила підбирання в атаці і закинула рятівну «трійку». Це треба бачити:

В овертаймі США не змогли витримати темп Канади – 7:16 рахунок додаткової п’ятихвилинки. У підсумку на табло 127:118 – «кленові» з історичними медалями на шиях.

Бріджес був найціннішим гравцем своєї команди, набравши 19 очок, дев’ять підбирань та чотири передачі за 36 хвилин на майданчику.

Другий Кубок Світу поспіль США завершують поза топ-3.

Відео та фото: FIBA Basketball World Cup 2023