Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Пуерто-Рико та Південний Судан зіграли перший справжній трилер ЧС – з овертаймом, 35-очковим перформансом та неймовірною драмою

Африканці мали забирати перемогу, але провалили кінцівку.

Блог — Spicy Jam
26 серпня, 13:29
1

Другий ігровий день баскетбольного чемпіонату світу-2023 розпочався з вогняного матчу. Найбільш конкурентна пара першого запуску Південний СуданПуерто-Рико провели не просто рівний двобій, а показали глядачам справжній трилер з овертаймом і божевільною інтригою.

Загинайте пальці:

🔹 Після ударної першої половини, за яку команди накидали (!) 94 очки, темп зустрічі вгамувався. Але ж усе найцікавіше лишилося на кінцівку основного часу.

🔹 За 16 секунд до кінця четвертої чверті суданці отримали потужний данк від Ісмаеля Ромеро, що забезпечив мінімальне лідерство американської збірної.

🔹 Південний Судан мав 16 секунд, щоб відіграти відставання та закрити зустріч. Номінальні господарі безглуздо втратили цю можливість, порушивши правило п’яти секунд – вони просто не ввели м’яч.

🔹 Володіння перейшло до команди Пуерто-Рико, яка руками Тремонта Вотерса збільшила перевагу до «+3». У наступній же атаці плеймейкер Карлік Джонс влучив надважливу «трійку», зрівнявши рахунок – 81:81.

🔹 У заключній атаці чверті Пуерто-Рико не реалізувало триочковий кидок, натомість суданці примудрилися порушити правила на підбиранні і дати суперникам дві можливості вирвати перемогу з лінії штрафних – вони не реалізували жодної.

Must see clutch:

🔹 У додаткову п’ятихвилинку американська збірна змогла дотиснути опонентів за рахунок потужного ривку на старті ОТ. Підсумковий рахунок 101:96.

🔹 Найціннішим гравцем зустрічі став Стівен Томпсон, який настріляв 21 очко, 13 підбирань та чотири асисти. Проте в протоколі суданців є прізвище Карліка Джонса, поруч з яким статистична лінія 35 очок, 11 передач та шість підбирань – найкращий перформанс Кубка Світу на цю мить від чинного MVP Ліги розвитку НБА.