Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Знову? Гравець «Міннесоти», якого бив Гобер, спровокував сутичку у грі плей-оф

Андерсону спокійно не живеться.

Блог — Spicy Jam
17 квітня 2023, 09:34
1

17 квітня стартувала серія першого раунду «Денвер» - «Міннесота». Незважаючи на присутність Руді Гобера та інших зірок «вовків», «Наггетс» впевнено святкували свою перемогу в статусі фаворита.

Але найцікавіший момент гри лише частково пов’язаний з баскетболом. Наприкінці третьої чверті, за 25-очкової переваги «Денвера» гравець «Міннесоти» Кайл Андерсон (так, саме він отримав удар від Гобера) вчепився в м’яч, відмовляючись передати його опоненту.

Далі він виконав кидок після свистку арбітра, з чого розпалився конфлікт, в результаті якого Крістіан Браун не надто намагаючись поклав розбишаку на паркет.

Андерсон отримав неспортивний фол першого ступеня.

За 26 хвилин у дебюті плей-оф Кайл набрав 11 очок та віддав три передачі. «Міннесота» програла з різницею у 29 очок – 80:109.

Джерело: Chaz NBA