Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Вибухова чверть від Ткаченка: розпочав видовищним данком і настріляв більше всіх

Ось, що вміє Іван у гарному настрої.

Блог — Spicy Jam
29 березня 2023, 21:47

29 березня «Прометей» переміг у завершальному матчі Єврокубка проти «Венеції». Звитяга дозволила українському клубу гарантувати собі перший посів у плей-оф – уже навіть відомо з ким він зіграє.

Але через прикру травму Ді Джея Кеннеді у плей-оф ЛЕБЛ постало питання щодо гравця, який стартуватиме замість американця.

Ронен Гінзбург зробив найкращий вибір з усіх можливих, поставивши Івана Ткаченка в стартову п’ятірку.

Українець набрав перші очки топовим данком з двох рук і настріляв десять залікових балів у першій десятихвилинці.

До речі, ось і той самий данк від гравця збірної:

У підсумку автор хайлайта набрав 13 очок, два підбирання та перехоплення за 24 ігрові хвилини. «Прометей» святкував домашню перемогу з рахунком 93:76.

Якщо хочете стати власником майки іншого топового данкера Ді Джея Стефенса, то мерщій беріть участь у розіграші.

Джерело: DIVISPORT BASKETBALL