Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Фантастична «трійка» під сирену! Клавелл закрив чверть наддальнім кидком у стрибку

У цьому весь Джіан!

Блог — Spicy Jam
15 березня 2023, 21:00

15 березня «Прометей» переграв французький «Бург» у Єврокубку. «Титани» у надзвичайно яскравому матчі помстилися за грудневу поразку. Ми бачили і божевільні данки Стефенса, і аллей-уп Сидорова на Ткаченка, але пуерто-риканський снайпер створив головний дальній кидок ризького вечора.

Під завершення третьої десятихвилинки український клуб мав трохи більше п’яти секунд на завершальну атаку чверті і Клавелл створив справжню магію:

«Титани» перемогли з рахунком 96:82, а Джіан настріляв 18 очок (2/4 триочкові), чотири підбирання та п’ять передач.

Джерело: DIVISPORT BASKETBALL